У Миколаєві затримано осіб, які переправляли ухилянтів за кордон

У Миколаєві затримали трьох осіб, які незаконно переправляли ухилянтів за кордон. Вартість послуг становила 8 000 доларів США. Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

"Двоє мешканців  Миколаєва підшукували чоловіків призовного віку, яким за грошову винагороду пропонували переправлення поза пропускними пунктами до країн ЄС. Бажаючих вказані особи направляли до Ужгороду, де третій співучасник – місцевий мешканець, організовував безпосереднє переправлення осіб через кордон. Вартість послуг становила 8 000 доларів США. 13 травня у порядку ст.208 КПК України одного з підозрюваних затримано у м. Ужгород, коли він надавав вказівки військовозобов’язаному щодо перетину держкордону з Угорщиною, двох інших - у м. Миколаєві", - йдеться у повідомленні.

Їм судом обрано запобіжний захід -  тримання під вартою із заставою у 908 тис грн кожному.  

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру 3 особам у незаконному переправленні військовозобов’язаних через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів ( ч. 3 ст. 332 КК України).

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті