У Миколаєві кількість постраждалих від ракетного удару збільшилася до 6 осіб - ДСНС

Кількість постраждалих у Миколаєві внаслідок ранкових ракетних ударів російських окупантів зросла до шести осіб. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Ворог завдав удару по Миколаєву. Попередньо, відомо вже про шістьох постраждалих", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що пожежу, яка виникла після ракетного удару, вже ліквідовано.

"Горіла територія СТО в одному з районів міста, зокрема будівля та припарковані поруч автомобілі, на площі 400 кв. м", - зазначено в повідомленні ДСНС.

Як повідомлялося, у Миколаєві 15 травня вранці було зафіксовано два "прильоти" після оголошення про загрозу застосування РФ балістичної зброї.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті