Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко в етері всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» розповів, чим МВС може допомогти тим, хто залишився без звʼязку. Про це повідомляє МВС у Телеграм.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За словами Тимченко, МВС впровадило альтернативні можливості для звернень на лінії 101 та 102. Якщо у абонента є доступ до Wi-Fi, до мережі інтернет, можна зателефонувати, використовуючи месенджери. У кожного регіону - власні номери. Їх можна знайти на сайті МВС чи у соціальних мережах.
Якщо не буде спрацьовувати система оповіщення про повітряні тривоги екіпажі патрульної поліції та ДСНС сповіщають про небезпеку через гучномовці. Ці алгоритми уже напрацьовані. Зокрема, ще з часів блекаутів минулої зими.
Крім того, працюють Пункти Незламності. Вони оснащені засобами зв'язку, тому можна прийти до будь-якого пункту, щоб безпосередньо вже там користуватися зв'язком та звернутися за допомогою.
Як повідомлялося, "Київстар" планує завершити роботу над відновленням послуг протягом середи.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту