У МВС розповіли, чи потрібна довідка про несудимість для оновлення даних у ТЦК

Витяг про відсутність або наявність судимості не потрібен для оновлення військово-облікових даних. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України 17 травня.

"Увага! Довідка (витяг) про відсутність/наявність судимості не вимагається для взяття на військовий облік чи оновлення військово-облікових документів", -йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що через поширення неточної інформації в соціальних мережах сервіси МВС перевантажені запитами від громадян, відповідно, час опрацювання заявок збільшується. 

"Просимо з розумінням поставитися до можливих затримок у видачі довідок", - зазначено в повідомленні.

У міністерстві наголосили на важливості використання інформації лише з офіційних джерел.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію засуджених. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті