У МОЗ зі скандалом прибрали зі стін портрети колишніх міністрів

У Міністерстві охорони здоров’я вивісили мальовані портрети його колишніх очільників роботи невідомого художника проте після осуду громади їх відразу зняли. Про це у Фейсбук повідомила журналістка Вікторія Гуерра 29 березня.

Вона зазначає, щоб потрапити до кабінету Віктора Ляшка, очільника МОЗ, потрібно було пройти повз портрети Раїси Богатирьової, Іллі Ємця, Олега Мусія, Уляни Супрун, Зоряни Скалецької, Максима Степанова та інших. Допис отримав велику кількість переглядів та критичних коментарів. Хтось тегнув міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. І вже за кілька годин відбулися зміни — портрети зняли.

Нагадаємо, у 2014 року Богатирьову звинуватили у крадіжці шести мільйонів гривень під час організації та проведення закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті