У Москві зацікавились, чи можна щось "вичавити" з Азовського судноремонтного заводу та порту у окупованому Маріуполі

Окупанти у квазіутворенні "ДНР" повідомили, що відповідно до доручення віце-прем'єра РФ Дениса Мантурова готується "програма розвитку промисловості ДНР", у якій особливу увагу буде приділено Азовському судноремонтному заводу та порту у Маріуполі. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ 23 січня, посилаючись на так званого "голову уряду ДНР" Віталія Хоценко.

За його словами, окремим пунктом є "відновлення Азовського судноремонтного заводу та розвиток торговельного порту" Маріуполя:

«Для нашого регіону ці стратегічні об'єкти. Порт має величезний транспортний і промисловий потенціал, який необхідно розвивати. Судноремонтний завод має унікальні для Азовської акваторії потенційні потужності...», - цитується Хоценко.

 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті