У Москві зацікавились, чи можна щось "вичавити" з Азовського судноремонтного заводу та порту у окупованому Маріуполі

Окупанти у квазіутворенні "ДНР" повідомили, що відповідно до доручення віце-прем'єра РФ Дениса Мантурова готується "програма розвитку промисловості ДНР", у якій особливу увагу буде приділено Азовському судноремонтному заводу та порту у Маріуполі. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ 23 січня, посилаючись на так званого "голову уряду ДНР" Віталія Хоценко.

За його словами, окремим пунктом є "відновлення Азовського судноремонтного заводу та розвиток торговельного порту" Маріуполя:

«Для нашого регіону ці стратегічні об'єкти. Порт має величезний транспортний і промисловий потенціал, який необхідно розвивати. Судноремонтний завод має унікальні для Азовської акваторії потенційні потужності...», - цитується Хоценко.

 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті