У Москві з храму за 350 метрів від будівлі ФСБ вкрали ікону, яку раніше вивезли з Донбасу

У Москві з храму неподалік від будівлі ФСБ на Луб'янці вкрали ікону, яку перед тим росіяни вивезли з Донбасу. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив священик ПЦУ Володимир Маглєна з Луганщини в Телеграм-каналі "Кадиевка/Стаханов" 1 червня.

"Ікону Божої Матері, привезену з Донбасу, вкрали в Москві. Незважаючи на те, що храм з нею стоїть усього за 350 метрів від будівлі ФСБ на Луб'янці, – сказано в повідомленні. – Образ Богоматері був написаний у 2011 році для церкви міста Харцизьк. Цього року, як кажуть, ікона замироточила на 9 травня. Після чого її відправили в Москву".

Зазначається, що 30 травня її з церкви вкрали три жінки.

"Одна з них… раніше представлялася сестрою милосердя в Маріуполі й там же обкрадала храми", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що ПЦУ переходить на новий календар з 1 вересня: Різдво святкуватимуть 25 грудня, Водохреща 6 січня. Великодня й Трійці це не стосується.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті