У Москві "традиційно" горить одна з веж ділового центру Capital Towers, що будується

У столиці РФ сталася пожежа в одній з веж Moscow Towers, що будуються. Про це повідомляють російські паблики та ЗМІ 12 лютого.

"Одна з веж, що будуються, загорілася в діловому центрі "Москва-Сіті" на площі 100 квадратних метрів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пожежа сталася на рівні 4 поверхи. Як повідомляє ТАРС, спалахнули будівельні матеріали, людей, за попередніми даними, у будівлі немає. Інформації щодо постраждалих не надходило.

Як повідомлялося, у липні 2022 року в одній із веж житлового комплексу Capital Towers на Краснопресненській набережній також сталася пожежа.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті