У Москві сильна пожежа біля академії народного господарства і держслужби при президентові РФ

"У Москві добре підгорає поблизу головного корпусу університету РАНГіДС", - повыдомляэ у своєму ТК 19 листопада радник міністра МВС Антон Геращенко. Над пожежею здіймається великий стовп чорного диму, причини загоряння і чи є постраждалі, поки невідомі.

Геращенко додав, що російська академія народного господарства і державної служби при президентові рф - це  вищий навчальний заклад, що займається підготовкою фахівців соціально-економічної та гуманітарної спрямованості, а також підготовкою і перепідготовкою фахівців вищого управлінського рівня.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті