У Москві поліція затримала головного редактора "Новой газеты". Звинувачують у "дискредитації"

У Москві головного редактора "Новой газеты" Сергія Соколова доправили співробітники центру "Э" у відділ поліції для складання адміністративного протоколу за статтею про "дискредитацію" російської армії. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на газету.

Справа стосується однієї з публікацій "Нової газети", йдеться в повідомленні. Якої саме публікації, не уточнюють. 

Розгляд адміністративної справи відбуватиметься в Перовському суді Москви, уточнили колеги Соколова.

Соколов змінив на посаді головного редактора "Нової" Дмитра Муратова в результаті останньої ротації, які давно проходять у редакції. Нобелівський лауреат Муратов залишається у виданні. Соколов працює в "Новой газете" з 90-х, він один із засновників видання.

Після початку війни редакція "Нової" розділилася на дві частини - частина журналістів залишилися працювати в росії, частина виїхала за кордон і заснувала "Новую газету Европа", яку російська влада оголосила небажаною організацією. Російська редакція змушена працювати з урахуванням вимог військової цензури.

 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті