У Москві наклав на себе руки на робочому місці начальник лабораторії "Аероелектромашу"

У росії начальник московської лабораторії "Аероелектромаша" наклав на себе руки прямо на роботі. Він зробив петлю в лабораторії блокових лебідок, - повідомляють російські пабліки.

"Тіло 27-річного Василя Х., який очолював лабораторію механічних випробувань на "Аероелектромаші" (конструкторське бюро, що веде розробки в галузі електричних машин і апаратури), виявили 22 червня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, за словами знайомих, останнім часом Василь страждав від депресії, близько місяця він спостерігався у психіатра. Лікування не допомагало - Василь постійно скаржився на свій стан. Поруч із його тілом виявили передсмертну записку: у ній чоловік просив вибачення за те, що зробив.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті