У Москві горить великий склад із "ємностями з легкозаймистою рідиною": жителі чують "хлопки", пожежу гасять вертольоти

У Москві загорівся склад із "ємностями з легкозаймистою рідиною" на території колишнього машинобудівного заводу "Торос" о 4:20 30 травня, за дві години площа пожежі досягла 4000 квадратних метрів. Про це повідомили МНС РФ та російські Телеграм-канали.

"Велика пожежа в Москві - у Новогиреєво загорівся склад на площі 2000 квадратів. Усередині чути гучні хлопки, для гасіння на місце вже запросили вертольоти. За інформацією SHOT, загоряння почалося приблизно о 4:20 ранку на вулиці Мартеновській, на території колишнього машинобудівного заводу "Торос". Вогонь швидко поширився приміщеннями складу, відомо, що вже обвалилася частина покрівлі і сталася деформація стін", - ідеться в повідомленні.

Пізніше в російському МНС уточнили, що площа пожежі зросла до 4000 квадратних метрів. 

"Вертоліт Ка-32 за 15 разів скинув 75 тонн води. У готовності до вильоту ще один вертоліт Московського авіацентру", - пише відомство.

Зазначається, що всередині будівлі, що горить, знаходяться ємності з легкозаймистою рідиною. 

"Вогонь швидко поширюється, очевидці повідомляють, що продовжують чути на місці гучні хлопки. Сталося обвалення перегородок і перекриттів між 1 і 2 поверхами складу", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Московській області загорілася електропідстанція військової частини ФСБ і заводу з виробництва військового обладнання.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті