У Москві горить будівля Главку МВС на Петрівці, 38

У столиці росії горить будівля Головного управління МВС РФ в місті за адресою Петрівка, 38, - повідомлять телеграм-канал Baza 7 березня.

За попередніми даними, спалахнули будматеріали на третьому поверсі, зараз із будівлі валить дим.

На місці працюють пожежники, інформації про постраждалих поки що немає.

Московські пабліки також повідомляють, що біля будівлі главку МВС на Петрівці близько 9 машин МНС і швидка.

""При ремонтних роботах спалахнуло приміщення на 2 поверсі. Там знаходився склад будматеріалів, площа пожежі невелика - близько 3 квадратних метрів. Люди з поверху встигли евакуюватися", - також пишуть московські телеграм-канали.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті