Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Останкінський суд Москви оштрафував чоловіка на тисячу рублів за порушення режиму воєнного стану в Луганську», - з посиланням на прес-службу суду повідомив так званий «уряд ЛНР» 20 листопада.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як встановив суд, Олексій Кузін у жовтні перебував поблизу житлового будинку в Луганську після 23:00, чим порушив заборону на перебування громадян на вулицях та в інших громадських місцях у нічний час.
«Це перше подібне рішення в столиці країни», - наголошується в повідомленні окупантів.
Чому справу розглядали не в Луганську, а в Москві, в повідомленні не уточнюється.
"Комендантська година в ЛНР діє з 23:00 до 04:00. Виняток - прифронтові регіони: Кременський, Сватівський і Троїцький округи, а також Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне і Первомайськ. Там комендантська година починається з 21:00 і триває до 6 ранку", - нагадали в окупаційному "уряді".
Раніше повідомлялося, що Пасічник змінив тривалість комендантської години в Рубіжному.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту