У Молдові глава проросійського блоку хоче федералізації країни за участі РФ

Олігарх-утікач Ілан Шор виступив за федералізацію Молдови, яка має відбутися за "посередництва" Росії. Про це він заявив в інтерв'ю прокремлівському агентству "РИА Новости", - пише з посиланням на молдовські ЗМІ "Європейська правда".

За його словами, федералізація дасть можливість "нам не тільки зібрати країну, а й можливість кожному відчути себе комфортно всередині цієї країни з точки зору мови спілкування".

"Я вважаю, що Молдові сьогодні потрібна федералізація. Я вважаю, що це сьогодні єдиний шлях. Тому що в Молдові живуть люди з різними баченнями, думками. Навіть мова спілкування різна. Тому що Гагаузія – це російська мова спілкування. На півночі багато людей спілкується, у Бєльцях", – заявив Шор.

Він додав, що "ми повинні зробити федерацію, в межах якої кожен матиме свої права, повноваження, можливості".

"Я впевнений, що якщо створити придністровському регіону комфортні умови федералізації, чесні та справедливі, то за посередництва РФ це можливо", – сказав Шор.

Нагадаємо, 21 квітня в Москві відбувся з'їзд проросійської опозиції Молдови за учаті партій, близьких до олігарха-втікача Ілана Шора та башкана (голови) Гагаузії Євгенії Гуцул. На з'їзді створили політичний блок "Перемога", який очолив Шор.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті