У МО РФ визнали, що люди в окупованому Севастополі загинули через роботу російської ППО, але винними призначили США та Україну 

Українські ракети, випущені по військових об'єктах в окупованому Севастополі, були зустрінуті системами ППО ЗС РФ і це призвело до підриву бойової частини однієї з них. Про це йдеться в заяві військового відомства країни-агресора.

"Сьогодні о 12.15 здійснено... ракетний удар по місту Севастополь п'ятьма американськими оперативно-тактичними ракетами "ATACMS", спорядженими касетними бойовими частинами. Під час відбиття ракетної атаки черговими силами ППО чотири американські ракети "ATACMS" було перехоплено", - наголошується в ньому.

П'ята ракета, як пишуть місцеві пабліки, не була знищена, а змінила траєкторію польоту і вибухнула над пляжем. "Підрив осколкової бойової частини п'ятої американської ракети в повітрі призвів до численних жертв серед мирних жителів Севастополя", - ідеться в повідомленні МО РФ.

Військове відомство країни-агресора традиційно для російської пропаганди звинуватило в цій трагедії Україну і США. "Усі польотні завдання в американські оперативно-тактичні ракети "ATACMS" вводяться американськими фахівцями... Тому відповідальність за навмисний ракетний удар по мирних жителях Севастополя несе насамперед Вашингтон..., а також київський режим, з території якого цього удару було завдано", - зробили в міністерстві оборони нелогічний висновок.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.07.2025
15:00

Множинне громадянство в Україні: зиски та ризики

Прийнятий документ може призвести до втрати українського громадянства для тих, хто вимушено залишається в окупації.
Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Всі статті