У Мноборони анонсували запуск онлайн-відстрочок у "Резерві+" за лічені дні

Міністерство оборони, яке 31 жовтня оголосило набір учасників на бета-тестування онлайн-відстрочок у "Резерві+", заявило 4 листопада про запуск такого бета-тесту й анонсувало запуск послуги за "лічені дні". Про це повідомила у Фейсбук заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко. 

"Сьогодні розпочинаємо бета-тест онлайн-відтермінувань у "Резерві+". Першими інструкції отримають студенти та аспіранти, які заповнювали форму тестування. Далі люди з інвалідністю та багатодітні. Усе робимо поступово (...) чекайте на інструкції на своїх поштах", - написала Черногоренко.

Вона уточнила, що якщо в учасників тесту вже є відстрочка, то її можна буде продовжити тільки після завершення дії, оскільки не може бути двох активних відстрочок одночасно.

"Якщо ви не встигли зареєструватися на тестування, не турбуйтеся - до запуску послуги залишилися лічені дні", - зазначила Черногоренко.

Нагадаємо, раніше у Міноборони пояснили, як можна буде отримати відстрочку через "Резерв+". 

Як повідомлялося. у Резерв+ стався збій: у користувачів зʼявилися повідомлення про відстрочку до кінця мобілізації. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті