У Мінцифри протестували нових роботів для ЗСУ

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров спільно з Brave1 протестував 25 нових українських роботів. Про він повідомив у своєму Телеграм-каналі 28 серпня.

"Перевірив в польових умовах 25 унікальних розробок — від логістичних до бойових, від дистанційних турелей до роботів-камікадзе", - зазначив Федоров.

Він додав, що вже скоро ці розробки допоможуть військовим ефективніше нищити ворога, дадуть змогу здобути перевагу на полі бою та допоможуть врятовувати життя наших воїнів.

"Зараз у нас значний прогрес на ринку безпілотників — компанії масштабуються та активно розвиваються. Далі ми розширимо цей досвід на Армію роботів", - підсумував міністр.

Раніше Міноборони розповіли про «Великого Бандерика».

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті