У Мінреінтеграції створять реєстр бранців Кремля

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила про створення реєстру бранців Кремля. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

За її словами, світ має знати імена людей, яких Кремль позбавив волі через політичну позицію.

"Днями дала доручення Національному інформаційному бюро при Мінреінтеграції створити окремий реєстр бранців кремля. Маються на увазі цивільні особи, яких було незаконно захоплено державою-агресором через їхню політичну або громадську діяльність. Йдеться насамперед про кримських татар. Але серед них є й інші громадяни України, які потрапили до російського полону як до, так і після 24 лютого 2022 року", - зазначила Верещук.

Як повідомлялося раніше, Міноборони закликає українців не публікувати фото полонених військових.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті