У Міносвіти пояснили, як зареєструватися випускникам з окупованих територій для складання НМТ-2023

Як зареєструватись для складання національного мультипредметного тестування НМТ-2023 випускникам з тимчасово окупованих територій України пояснили в Міносвіти і науки. Відповідні роз’яснення опубліковані на сайті відомства 13 квітня.

"Під час реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті важливим етапом є завантаження документа, що посвідчує особу, та реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП)", – сказано в повідомленні.

Оскільки випускники із тимчасово окупованих територій можуть не мати реєстраційних документів з причин, що не залежали від їхніх дій та волі і на які вони не могли вплинути, то для надання їм можливості зареєструватися на НМТ МОН пропонує певний порядок дій, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Заклади загальної середньої освіти за зверненнями випускників із тимчасово окупованих територій, які в них навчаються і не отримали документа, що посвідчує особу, та/або не отримали РНОКПП і завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році, будуть виготовляти довідку за формою, яку можна скачати на сайті за зазначеним посиланням на сайт, і надсилати випускникові її сканкопію електронною поштою.

Зазначається, що український Центр оцінювання якості освіти в процесі реєстрації для участі в НМТ буде приймати від випускників із тимчасово окупованих територій довідку як документ, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП та підтверджує інформацію про освіту, та здійснювати реєстрацію на підставі свідоцтва про народження та довідки.

Необхідною умовою реєстрації у такому випадку є подання вступником із ТОТ заяви до регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти щодо реєстрації для участі в НМТ на підставі довідки.

При реєстрації на НМТ під час створення персонального кабінету необхідно обрати тип документа "Свідоцтво про народження" та, якщо треба, поставити позначку "Підтверджую, що не маю РНОКПП" і надалі завантажити необхідні сканкопії.

Уточнюється, що для вступників створили Путівник учасника НМТ-2023, з яким також можна ознайомитись на сайті.

Раніше повідомлялось, що Національний мультипредметний тест можна скласти у 24 країнах світу.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті