У Міноборони затвердили новий полегшений бронежилет

Міністерство оборони України затвердило зразок нового полегшеного бронежилета, призначеного для захисту життєво важливих органів тіла під час виконання бойових дій військовослужбовцями. Про це повідомило Міноборони.

Комплектність полегшеного бронежилета складається з основних та додаткових елементів. Зокрема, серед основних:

чохол фронтальний з м’яким та жорстким бронеелементом;

чохол фронтальний з м’яким балістичним елементом та жорстким бронеелементом та плечовими накладками;

камербанд (виконаний за аналогією з системою "skeleton"‎);

бокові чохли з м’яким балістичним елементом;

чохол захисту кишківника у вигляді сумки з м’яким балістичним елементом.

Серед додаткових елементів комплекту: захист шиї, захист плечей, захист паху, ремінь розвантажувальний тактичний захисний, захист куприка, захист стегон, захист внутрішньої ділянки стегон, конструктивне рішення для військовослужбовців-жінок та елемент надання предмету позитивної плавучості.

У Міноборони додали, що полегшений бронежилет виконується у чотирьох розмірах - S, M, L та XL. Його вага становить від 7,5 до 12 кг залежно від розміру та комплектації. 

"Такі бронежилети будуть особливо корисними для військовослужбовців у розвідгрупах та підрозділах, де важливо поєднувати легкість, мобільність та надійність захисту", - зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Як повідомлялося, у Міноборони розроблять нові штани з наколінниками, підсумки та бейсболку за запитом військових. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті