У Міноборони вирішили інформувати про просування ЗСУ лише після закріплення на позиціях

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр звернулася до громадян щодо пріоритетів інформаційної політики відомства на даному етапі бойових дій. Про це Маляр написала у Телеграм 10 червня. 

"Що для нас зараз найголовніше? Перемога!

Поки наші бійці воюють, дайте собі відповідь на такі питання:

чи готовий я заради допомоги нашим військам дізнатись про звільнення того чи іншого населеного пункту не в момент фізичного заходу туди наших, а після їхнього там закріплення?

чи готовий я заради перемоги пережити інформаційні атаки ворога з різними провокаційними вкидами щодо ведення бойових дій і не чекати що ЗС України почнуть на кожне відео і пост виправдовуватись?" - написала Маляр.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підтвердив початок контрнаступу, проте закликав у цьому питанні не довіряти Телеграм-каналам та "особливо путіну".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті