У міноборони РФ заявили, що вранці під Москвою збито безпілотник

Міністерство оборони РФ вранці 21 серпня заявило, що під Москвою знову збито безпілотник. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно з повідомленням, "безпілотний літальний апарат літакового типу" був збитий о 6.50 ранку за місцевим часом.

"Черговими силами ППО український безпілотний літальний апарат був виявлений над територією Московської області та пригнічений засобами радіоелектронної боротьби. Втративши управління, БПЛА зазнав аварії в районі населеного пункту Покровське Одинцовського району, постраждалих немає", - заявили в міноборони РФ.

Село Покровське розташоване приблизно за 65 км на захід від Москви.

Одночасно росЗМІ повідомляють, що в аеропорту "Внуково", розташованому в цій самій частині Підмосков'я, знову "запроваджено обмеження", а частину рейсів перенаправлено в інші аеропорти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті