У міноборони РФ також заявили про "взяття" Бахмута

Міністерство оборони РФ слідом за Євгеном Пригожиним також заявило про "взяття" Бахмута в Донецькій області. Про це повідомляється в офіційному телеграм-каналі міністерства.

"На Артемівському тактичному напрямку внаслідок наступальних дій штурмових загонів „Вагнер" за підтримки артилерії та авіації „Південного“ угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (так російська влада називає Бахмут - ОстроВ).

Нагадаємо, 20 травня про "повне захоплення" Бахмута заявив засновник ПВК Вагнер Євген Пригожин.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр назвала його слова брехнею. "У Бахмуті важкі бої. Ситуація критична. Водночас наші війська тримають оборону в районі "Літак", - заявила Ганна Маляр.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті