У міноборони РФ також заявили про "взяття" Бахмута

Міністерство оборони РФ слідом за Євгеном Пригожиним також заявило про "взяття" Бахмута в Донецькій області. Про це повідомляється в офіційному телеграм-каналі міністерства.

"На Артемівському тактичному напрямку внаслідок наступальних дій штурмових загонів „Вагнер" за підтримки артилерії та авіації „Південного“ угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (так російська влада називає Бахмут - ОстроВ).

Нагадаємо, 20 травня про "повне захоплення" Бахмута заявив засновник ПВК Вагнер Євген Пригожин.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр назвала його слова брехнею. "У Бахмуті важкі бої. Ситуація критична. Водночас наші війська тримають оборону в районі "Літак", - заявила Ганна Маляр.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті