У Міноборони РФ спростовують прориви ЗСУ на кількох ділянках фронту

Заяви окремих Телеграм-каналів про прориви ЗСУ оборони російських військ на різних ділянках лінії бойового зіткнення не відповідають дійсності. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на МО РФ.

"Заяви, поширені окремими Телеграм-каналами про "прориви оборони" на різних ділянках лінії бойового зіткнення, які мали місце, не відповідають дійсності", - йдеться в повідомленні.

Раніше в низці пабліків повідомлялося про успішні наступальні дії ЗСУ в Донецькій і Запорізькій областях. Також з'являлася інформація про активне переміщення військ Харківською областю.

Нагадаємо, що напередодні донецькі та російські "воєнкори" повідомляли про прорив ЗСУ в районі Соледара.

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті