У Міноборони порівняли проведення публічних заходів під час війни з лотереєю

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що для атак росіяни вишукують цивільні об'єкти, які найбільш символічні для українців, тому  організація публічних заходів в Україні під час війни несе потенційний ризик. Про це вона написала у Телеграм.

"Росіяни воюють дуже емоційно. Вони не просто цілять в цивільні об‘єкти, а вишукують ті, які найбільш символічні чи вразливі для нас. Росіянам дошкуляє все успішне, що в нас є", - зазначила Маляр.

За її словами, вже вкотре російська армія запускає ракети саме по тих об‘єктах, "про які до цього була дуже позитивна публічна інформація". 

"Звісно, вони й без публічності знають де який об‘єкт розташований, але для них важлива емоційна складова. Влучити  якомога болючіше. Було і таке, коли заходи проводили без публічного оголошення і висвітлення, але туди все одно прилітало. Саме в момент проведення заходу", - наголосила заступниця міністра оборони.

Вона заявила, що публічні заходи в Україні у стані війни завжди становлять ризик як для організаторів, так і відвідувачів. 

"Публічні заходи - це завжди ризик і лотерея, незалежно від того оприлюднена про них інформація чи ні. Під час війни це ризик обох сторін - організаторів і відвідувачів(або їх законних представників, якщо ми про дітей говоримо). Так, сьогодні нема безпечного місця в Україні. Надійно лише в укритті. Тому кожен повинен навчитись враховувати цей фактор в усьому, що ми робимо і де буваємо", - підкреслила .Маляр. 

Нагадаємо, російські пропагандисти підтвердили, що метою ракетного удару по Чернігову була виставка дронів. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті