У Міноборони Німеччини заявили, що доставлять Leopard-2 в Україну наприкінці місяця

Основні бойові танки Leopard-2 від Німеччини та Португалії поставлять українським Збройним силам уже до кінця березня. Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус 8 березня у Стокгольмі, де відбувається зустріч міністрів оборони країн Європейського Союзу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я можу сказати вам, я щойно дізнався, що 18 німецьких танків Leopard 2A6 і три португальські танки можуть бути відправлені в Україну цього місяця", - заявив Пісторіус.

Він уточнив, що танки прибудуть уже з підготовленими екіпажами, що дасть їм змогу відразу вирушити в зону бойових дій.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україна розраховує якнайшвидше отримати від європейських союзників кошти ППО, боєприпаси та мільйон снарядів калібру 155 мм

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті