У Міноборони Німеччини озвучили суму додаткового внеску до Цільового фонду Україна-НАТО

Німеччина робить додатковий внесок у розмірі 11,5 млн євро до Цільового фонду Україна-НАТО. Про це повідомила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок у мережі Х (twitter) 29 листопада.

"Рада Україна - НАТО буде рушійною силою, яка наближатиме Україну до НАТО. Стандарти НАТО, планування сил і засобів та реформування збройних сил є центральними у цьому процесі. З цією метою Німеччина інвестує додаткові 11,5 мільйона євро в Цільовий фонд Україна - НАТО", - написала Бербок.

Раніше повідомлялось, що Бербок назвала "фатальним" зниження у світі уваги до війни РФ проти України.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті