У Мінкульті збираються реформувати російськомовний телеканал "FreeДом"

В. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв заявляє, що концепцію українського російськомовного телеканалу "FreeДом" найближчим часом буде переглянуто. Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна"

"Ви пам'ятаєте історію цього каналу. Метою було доносити до росіян за межами того традиційного інформаційного трафіку, який є в них - а саме це російське телебачення - більш об'єктивну інформацію. Це непросто. У планах найближчим часом переглянути спільно з колегами концепцію цього мовника і розглянути більш ефективні та потрібні на сьогодні форми діяльності", - сказав Карандєєв, відповідаючи на запитання, навіщо Україні російськомовний телеканал "FreeДом".

На уточнення, які саме зміни маються на увазі, він заявив, що йдеться про зміну формату і каналів комунікації.

"Питання мови медіапродукту, який продукує Мультимедійна платформа іномовлення України, нині обговорюють. Актуальною є необхідність вироблення англомовного продукту для західної аудиторії. Приміром, саме такі проєкти наразі починає реалізовувати "Укрінформ", - додав він.

На запитання, чи може телеканал "FreeДом" взагалі припинити існування, Карандєєв відповів негативно.

Як повідомлялося, у Єврокомісії дали зрозуміти, що незадоволені телемарафоном і відключенням телеканалів в Україні.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті