Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Міністерстві оборони РФ підтвердили, що навмисне били ракетами по енергетичній інфраструктурі України. Про це йдеться в повідомленні пресслужби військового відомства країни-агресора.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Сьогодні вранці Збройні сили Російської Федерації завдали масованого удару високоточними засобами ураження великої дальності повітряного та морського базування, ударними безпілотними літальними апаратами по критично важливих об'єктах енергетичної інфраструктури», - йдеться в ньому.
Російські окупанти запевняють, що ударів завдавали по об'єктах, які «забезпечували роботу військово-промислового комплексу України та підприємствам, що випускають продукцію військового призначення».
Як повідомлялося раніше, відповідно до принципу міжнародного права, сторони у збройному конфлікті зобов'язані проводити відмінність між цивільними і військовими об'єктами. Об'єкти енергетики теоретично можуть розглядатися як об'єкти подвійного використання, які служать як цивільним, так і військовим цілям. Однак напад на об'єкт подвійного використання є незаконним, якщо наслідки для його цивільного використання передбачають надмірну шкоду для цивільного населення. Керівництво РФ і пропагандисти, які обслуговують режим, не приховують, що варварськими обстрілами енергетичної інфраструктури України хочуть знеструмити великі міста і спровокувати масовий вихід із них місцевих жителів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту