У мережі з'явились супутникові знімки сильних пожеж у Воронезькій області після нічного влучання БПЛА

Супутникові знімки сильних пожеж у Воронезькій області, які стались після нічного влучання БПЛА, опублікував Телеграм-канал "Оперативний інформ" 7 вересня.

"Сильні пожежі в районі населеного пункту Солдатське після нічного влучання нашого дрону по складу з боєприпасами", - йдеться в повідомленні.

Перед тим "Оперативний інформ" повідомив, що минулої ночі "невідомі добрі БПЛА атакували склад боєприпасів русні в Острогозькому районі Воронезької області". 

Раніше в РФ заявили, що у Воронезькій області після атаки дрона пожежа перейшла на вибухонебезпечні предмети.

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті