У мережі з’явилось відео й фото наслідків прильоту в житлову дев’ятиповерхівку в Кадіївці, повідомляється про трьох поранених

Відео й фото наслідків прильоту в житлову дев’ятиповерхівку в окупованій Кадіївці Луганської області 10 травня розмістили місцеві Телеграм-канали та сепаратистські ЗМІ.

Сепаратистська влада повідомила про трьох поранених, раніше повідомлялось про одну загиблу.

У місцевих пабліках пишуть, що постраждали люди, які знаходились у дворі, а не у зруйнованих квартирах – повідомляється, що квартири були порожніми.

Раніше повідомлялось, що в Кадіївку прилетіли три ракети HIMARS, є влучання в готель, де жили окупанти.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті