У мережі окупантів пишуть про удар ЗСУ по командному пункту біля Шебекіно, який управляв наступом на Вовчанськ. "Зникло" 8 офіцерів

У соцмережах окупантів повідомляють про удар ЗСУ по командному пункту на базі відпочинку «Нежеголь» у Бєлгородській області, який керував підрозділами, що наступали на Вовчанськ у Харківській області.

"Учора, 09.06.2024, було завдано ракетного удару по командному пункту 6-ї загальновійськової армії (в/ч 31807, Ленінградська обл.). Командний пункт був розгорнутий на базі відпочинку «Нежеголь» (належить Бєлгородському державному університету), поблизу н.п. Шебекіно, Бєлгородської обл. КП виконував управління підрозділами, які беруть участь у наступальній операції на н.п. Вовчанськ, Харківської обл.", - ідеться в повідомленні.

Також оприлюднено інформацію, що наразі вісім офіцерів росармії вважаються зниклими безвісти.

"Також, варто зазначити, що база відпочинку “Ніжеголь” фігурувала у “списках цілей” ЗСУ, про що розвідка попереджала управління 6-ї армії щонайменше за тиждень до удару. Однак жодних контрзаходів вжито не було", - нарікають окупанти.   

Як повідомлялося, 41-й мотострілецький полк російської армії під Вовчанськом Харківської області «практично обнулений» і виведений «на відпочинок». 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті