У Мелітополі заявили про замах на "голову суду" окупованій частині Запорізької області, Федоров назвав це постановою

Окупанти повідомили про замах на так званого «голову суду» окупованій частині Запорізької області в захопленому Мелітополі. Мер міста Іван Федоров заявив, що росіяни розіграли постанову. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

«Для цього перекрили дорогу по вулиці Берегова, нагнали поліцейських, підсилили сцену пораненням двох росгвардійців - охоронців «судді». Наступний акт - «героїчне упіймання диверсанта», напевно і актора вже знайшли», - прокомментировал Федоров.

Він додав, що тиждень тому таку ж картину розіграли із замахом на заступника начальника окупаційної «поліції Запорізької області».

«Рашисти або знімають кіно «погані диверсанти - кмітливі окупанти», або дійсно намагаються будь-яким способом самоліквідуватися і забратися геть, доки їх не забрали в чорних пакетах», - підсумував міський голова.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті