У Мелітополі місцевий гауляйтер збирає "ополчення" - Федоров

Окупаційний глава Запорізької області Євген Балицький в окупованому Мелітополі збирає "народне ополчення". Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров у Telegram.

"У Мелітополі гауляйтер збирає місцевий непотріб  в "ополчєніє" Чим частіше розцвітає "бавовна" на окупованій території, тим більшою кількістю охорони хоче оточити себе і окуповане місто гауляйтер балицький. Спочатку створив  "елітний" недобатальон ім. судоплатова, куди вже майже рік по всій росії не може назбирать бажаючих захищать росію. Тепер створює ще й "народноє ополчєніє", щоб було кому знущатися над мирними мешканцями на ТОТ", - зазначив Федоров.

Він додав, що "скільки б підрозділів гарматного м'яса балицький не зібрав, врятуватися вони йому не допоможуть".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті