У Мелітополі місцеві жителі спостерігають підозрілу "мобільність" окупантів

Підозрілий рух автомобільних колон у супроводі поліції помітили жителі Мелітополя. Про це повідомляє телеграм-канал "РІА-Мелітополь".

По місту проїхалася колона білих автобусів та легковиків у супроводі конвою поліції. 

"Такий кортеж пройшов вулицею Воїнів-інтернаціоналістів у південному напрямку. Попереду рухався військовий УАЗ, за ним біла вантажівка, далі цивільні позашляховики, а потім білі автобуси та приватні автомобілі. Замикали колону поліцейські. Чи це була евакуаційна колона, чи через місто везли чергову партію чмобіків, з'ясовується", - йдеться у повідомленні.

Також колаборанти у Токмаку скаржаться на дії окупаційної адміністрації: для них не виявилося місць у так званих евакуаційних автобусах. А ось у Бердяньску рашисти почали відбирати у місцевих жителів навіть човни.

Як повідомлялося раніше, під Мелітополем смертельно отруїлися 20 російських окупантів

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті