У Меджлісі кримськотатарського народу жорстко відреагували на слова Сікорського про "чесний референдум" у Криму

Меджліс кримськотатарського народу опублікував заяву, в якій назвав висловлювання глави МЗС Польщі іСікорського про "чесний референдум" у Криму неприпустимими й цинічними , а також такими, що не відповідають ані національним інтересам України, ні правам та інтересам корінного кримськотатарського народу. Про це повідомляється на сайті Меджлісу. 

"Ми впевнені, що будь-які пропозиції щодо розв'язання питання припинення війни Росії проти України, досягнення миру в Україні, відновлення її територіальної цілісності, відновлення порушених прав і свобод українських громадян на окупованих територіях має відбуватися на основі національного законодавства України та міжнародного права", - йдеться у заяві.

У Меджлісі додали, що першим кроком до встановлення миру має бути виведення російських окупаційних військ з території Криму.

"Обговорення будь-яких питань майбутнього Криму має відбуватися лише за участю та згодою Української держави та корінного кримськотатарського народу", - наголосили в Меджлісі.

Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Крим можна було б передати під мандат ООН для підготовки так званого чесного референдуму. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Луганськ
10.02.2026
18:21

Ми - невдячні. Луганський щоденник

Стара людина з цим точно не впорається. Світ змінюється надто швидко — він не для старих. Не для слабких. І, як не дивно, у соцмережах не дякують за нові доріжки, зате нарікають на нові тарифи, на надто стрімкі зміни, на світ, який часто виявляється...
Всі статті