Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"В окупованому Маріуполі збудували двосекційний будинок для співробітників Нахімовського військово-морського училища, який після окупації відкрили росіяни. Це не просто «досягнення», яким хизується окупаційна влада – це кричущий акт цинізму і зневаги до тисяч постраждалих маріупольців", - повідомляє 21 жовтня у Телеграм Маріупольська міська рада.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що це 90 квартир для приїжджих російських викладачів та місцевих колаборантів.
"Коли тисячі маріупольських сімей, чиє житло було знищено або пошкоджено внаслідок російської блокади 2022 року, не можуть добитися обіцяного компенсаційного житла. Проблеми справжніх маріупольців ніколи не збиралися вирішувати. В «екстреному порядку» будуються лише будинки під іпотеку для росіян та житло для тих, хто працює на окупантів", - заявляє міськрада.
Зазначається, що за кадром цієї пропагандистської «відбудови» – розпач тисяч родин, які досі записують відеозвернення на місцях знесених будинків, вимагаючи справедливості та відшкодування втрат.
"Навіть ті «досягнення», якими вони хизуються, є міфом. Нагадаємо, у першому будинку так званого мікрорайону «Невський» уже за кілька місяців почалися проблеми із затопленнями каналізаційними стоками та внутрішніми мережами", - вказується у повідомленні.
Міська рада нагадує, що у Маріуполі під час російських обстрілів були знищені та пошкоджені понад 50% багатоповерхових та понад 38 тисяч приватних будинків.
Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі виявили три «дачі», зроблені з викрадених з будівництва компенсаційних модульних будинків блок-кімнат.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту