У Маріуполі на святкуванні Дня ВМФ масово отруїлися російські офіцери, вже є загиблі – спротив

Масове отруєння офіцерського складу армії РФ сталося під час святкування Дня ВМФ на одному з військових об’єктів в окупованому Маріуполі. Про це 2 серпня повідомив у Телеграмі місцевий рух спротиву "Ї". 

"У важкому стані в шпиталь поступило 17 російських військових, з них вчора вже померло двоє офіцерів. Доля інших 15 до кінця не вирішена", - йдеться в повідомленні.

За інформацією радника мера Петра Андрющенка, російські окупанти підозрюють застосування цианіду та пестицидів в їжі.

"Наші з посмішкою кажуть "на щурів завжди вистачить отрут", - зазначив він та додав, що виконавці отруєння вже перебувають за межами Маріуполя.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті