У Макіївці авто російських військових знесло стовп і магазини, але «лихачам усе байдуже» 

В окупованій Макіївці сьогодні вранці п'яні російські військові на швидкості влетіли в стовп і рознесли магазин. Про це пишуть у місцевих пабліках 9 червня.

"Інцидент трапився на вулиці Плеханова близько 5:45. Постраждалих немає, куди подівся водій - невідомо. Поки за таке не почнуть карати, вояки так і продовжуватимуть бухати і лихачити на дорогах, наражаючи на небезпеку місцевих... Уже якась за рахунком подія і все їм байдуже", - обурюються місцеві.

Відомо, за словами очевидців, що, кинувши в «Ланосі» документи та речі, водій і пасажир авто стрімко втекли.

"Місцеву жительку дивом не зачепило дротами, що впали. Постраждалих, на щастя, немає", - повідомляють у пабліках.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті