У Литві з'являться додаткові 5-денні українські школи

Окрім як у Вільнюсі навчальні заклади для дітей шкільного віку з України зі щоденним графіком роботи також діятимуть у містах Каунас та Шяуляй. Таку інформацію поширив литовський суспільний мовник LRT, повідомляє "Еспрессо".

Як повідомляється, цим питанням опікується організація "Міжнародна Українська Школа" (МУШ). За словами її керівниці Олени Внуковської, лише за перші три дні реєстрації у Каунасі та Шяуляї сумарно записалися понад 450 українських дітей.

Мета МУШ - дати дітям повноцінну освіту українською мовою за українськими програмами.

Педагогічний та технічний персонал нових шкіл підбиратиметься теж з-поміж біженців.

"На сьогодні у нас 102 резюме", - каже Внуковська.

Як повідомлялося, Україна й Литва підписали Угоду про взаємне визнання й обмін національних посвідчень водія. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті