У Литві з'являться додаткові 5-денні українські школи

Окрім як у Вільнюсі навчальні заклади для дітей шкільного віку з України зі щоденним графіком роботи також діятимуть у містах Каунас та Шяуляй. Таку інформацію поширив литовський суспільний мовник LRT, повідомляє "Еспрессо".

Як повідомляється, цим питанням опікується організація "Міжнародна Українська Школа" (МУШ). За словами її керівниці Олени Внуковської, лише за перші три дні реєстрації у Каунасі та Шяуляї сумарно записалися понад 450 українських дітей.

Мета МУШ - дати дітям повноцінну освіту українською мовою за українськими програмами.

Педагогічний та технічний персонал нових шкіл підбиратиметься теж з-поміж біженців.

"На сьогодні у нас 102 резюме", - каже Внуковська.

Як повідомлялося, Україна й Литва підписали Угоду про взаємне визнання й обмін національних посвідчень водія. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті