У Львові знайшли ще один спососіб донатів на ЗСУ - влада закликала жителів надсилати фото порушників паркування

У Львові стартує акція «Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ», у межах якої мешканці можуть долучитися одночасно як до благоустрою міста, так і донації коштів на Збройні сили України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Адже кошти від штрафів за неправильне паркування у Львові скеровують на допомогу українським військовим.

"Окрім роботи інспекторів з паркування, містян також просять активно долучатися до забезпечення порядку на дорогах міста", - йдеться у повідомленні міськради.

Надіслати фотофіксацію неправильно припаркованого автомобіля можна у декілька кліків за допомогою смартфона через соцмережі "Гарячої лінії" міста.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті