У Львові знайшли ще один спососіб донатів на ЗСУ - влада закликала жителів надсилати фото порушників паркування

У Львові стартує акція «Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ», у межах якої мешканці можуть долучитися одночасно як до благоустрою міста, так і донації коштів на Збройні сили України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Адже кошти від штрафів за неправильне паркування у Львові скеровують на допомогу українським військовим.

"Окрім роботи інспекторів з паркування, містян також просять активно долучатися до забезпечення порядку на дорогах міста", - йдеться у повідомленні міськради.

Надіслати фотофіксацію неправильно припаркованого автомобіля можна у декілька кліків за допомогою смартфона через соцмережі "Гарячої лінії" міста.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті