У Львові засудили чотирьох громадян Туреччини, які притягли в місто тонну героїну

У Львові суд засудив чотирьох громадян Туреччини до тюремного ув'язнення від 7 до 10 років за контрабанду понад тонни героїну. Про це повідомив відділ інформації Львівської обласної прокуратури.

"Прокурори в суді довели, що іноземці організували масштабну схему контрабандного переміщення наркотиків із Пакистану, транзитом через Україну до країн Євросоюзу", - зазначено в повідомленні.

За даними прокуратури, у грудні 2020 року вантаж наркотиків масою понад 1 000 кг доправили до морського порту на Одещині - героїн сховали в мішки з рисом.

Після митного оформлення наркотики перевезли на склад до Львова і там зберігали. Турки планували переправити героїн до ЄС під виглядом дипломатичного вантажу, але були затримані співробітниками СБУ.

Вартість наркотиків на чорному ринку оцінюють у 2,3 млрд грн.

До набрання сили вироком засуджені перебуватимуть під вартою.

Як повідомлялося, у Києві затримали одного з головних постачальників наркотиків для української еліти.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті