У Львові відкрився перший офіс проекту з відновлення Маріуполя "Mariupol Reborn"

Першу платформу проєкту "Mariupol Reborn", метою якої є створення плану відновлення Маріуполя після деокупації, відкрили у Львові 29 червня. Про це повідомляють на сторінці мережі центрів "Я-Маріуполь" у соцмережах.

Під час відкриття офісу одразу чотири архітектурні команди підготували своє бачення міста після звільнення.

Серед спільних рис усіх проектів – увага до моря, порту, як потенційного економічного рушія, екології та природних зон, нова ущільнена забудова і розвиток освіти, як ключ до повернення молоді. 

Драмтеатр усі команди пропонують перетворити на меморіальний центр. Так само у всіх проектах йдеться про перетворення "Азовсталі" з меткомбінату на місце пам'яті.

Загалом план відбудови Маріуполя буде розроблюватися на базі трьох платформ "Mariupol Reborn" – у Варшаві, Дніпрі та Львові.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті