У Львівській області відремонтовано притулок для тимчасово переміщених осіб

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) та Австрійський Червоний Хрест відкрили відремонтований притулок у селі Лопушна Львівської області. Про це ТЧХУ повідомило у Фейсбук 15 липня. 

"Для того, щоб притулок став придатним для проживання осіб, які втратили житло, було проведено ремонт системи опалення, інженерних мереж, стелі, підлоги та капітальний ремонт даху. Тимчасове житло повністю забезпечене ліжками, побутовою технікою та гігієнічними наборами", - йдеться у повідомленні. 

У притулку можуть проживати близько 40 осіб. Наразі у відремонтовану будівлю вже заселяються перші мешканці.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті