У Лукашенка заявили, що Пригожин прийняв його пропозицію "про зупинку руху озброєних осіб компанії "Вагнер" на території росії"

Лукашенко заявив, що Пригожин прийняв його пропозицію "про зупинку руху озброєних осіб компанії "Вагнер" на території Росії", повідомила пресслужба білоруського диктатора 24 червня, пише "DW Беларусь".

"Наразі на столі - абсолютно вигідний і прийнятний варіант розв'язання ситуації, з гарантіями безпеки для бійців ПВК "Вагнер", – ідеться в повідомленні пресслужби.

Уточнюється, що переговори з главою ПВК тривали весь день, і сторони "дійшли домовленостей про неприпустимість розв'язання кривавої бійні на території Росії".

Раніше повідомлялося, що Лукашенко після розмови з Путіним влаштував наради з силовиками і військовими.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті