У «ЛНР» засудили жителя Сіверськодонецька до 23 років колонії за «пособництво» ЗСУ: «інкримінували» артобстріли готелю «Мир»

У квазіутворенні "ЛНР" жителя Сіверськодонецька засудили до 23 років колонії за «пособництво» ЗСУ. Про це повідомив слідком РФ у Телеграм 15 жовтня.

«У ЛНР оголошено вирок навіднику збройних формувань України. ...Вироком суду йому призначено покарання у вигляді 23 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму», - ідеться в повідомленні. 

Чоловіка звинуватили в тому, що в період із березня по червень 2022 року він нібито «неодноразово зустрічався з військовослужбовцями збройних формувань України, яким за грошову винагороду передавав координати об'єктів, достовірно знаючи, що по них будуть вестися прицільні обстріли». 

Крім іншого, за версією окупаційного «суду», саме цей мешканець Сіверськодонецька наводив артилерійські удари по готелю «Мир», у якому на початку повномасштабного вторгнення базувалися російські окупанти, про місцезнаходження якого знали всі жителі міста і в районі якого велися вуличні бої.

Раніше повідомлялося, що мешканку Луганська Ольгу Тиху «верховний суд ЛНР» засудив до 18 років нібито за співпрацю з українською розвідкою.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті