У "ЛНР" засудили українського військового до 21 року колонії

Так званий "верховний суд ЛНР" засудив до 21 року позбавлення волі в колонії суворого режиму військовослужбовця ЗСУ Миколу Гузему. Про це пишуть пропагандсистські ЗМІ 2 червня, посилаючись на слідком РФ.

Окупанти звинуватили Гузему в "обстрілі будинку з мирними жителями" 24 лютого 2022 року, коли військовий "перебував у лісосмузі між населеними пунктами Гречишкіне Новоайдарського району та Трьохізбенка". Йому закидають також загибель двох людей унаслідок обстрілу.

Загарбники також повідомили, що Гузема проходив військову службу в 57 окремій мотопіхотній бригаді Збройних сил України на посаді заряджаючого самохідно-артилерійської установки 2С1 "Гвоздика". 

"Вироком суду йому призначено покарання у вигляді 21 року позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму", - повідомили окупанти.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті