У «ЛНР» визнали перевищення епідемічного порога рівня захворюваності на ГРВІ та грип

Рівень захворюваності на ГРВІ та грип у ЛНР перевищив епідемічний поріг майже на 42%. Про це повідомили в управлінні Росспоживнагляду в регіоні.

Згідно з їхньою інформацією, перевищення епідемічного порога зареєстровано серед школярів - на 35,7%. Так зване міносвіти ЛНР уже розпорядилося запровадити додаткові заходи.

«Через високу захворюваність призупинено освітній процес у 54 школах, школі-інтернаті та одному СПО, крім того, на дистанційну форму переведено 248 класів у 70 школах Республіки та у трьох класах школи-інтернату. Загалом у ЛНР за тиждень на грип та ГРВІ захворіли 8544 людини, зокрема зафіксовано 340 випадків грипу. Із загальної кількості хворих 71% - діти», - заявила місцева влада.

У лабораторіях ПЛР Республіки з 28 лютого до 6 березня досліджено матеріал на COVID-19 від 906 осіб, із позитивним результатом - 10 пацієнтів. Загалом від початку року в ЛНР коронавірусну інфекцію перенесли 60 осіб.

Як повідомляли раніше, ЗСУ сковують у Курській області майже стотисячне угруповання ворога: військовий експерт пояснив доцільність операції

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті