У "ЛНР" військовослужбовець випустив у товариша по службі дві черги з автомата - соцмережі

У квазіутворенні "ЛНР" військовослужбовець спробував застрелити товариша по службі з автомата. Про це 26 лютого повідомив російський опозиційний ТГК АSTRA.

Зазначають, що НП сталася ще в ніч із 23 на 24 лютого.

"Військовослужбовці Сергій А. і Олександр Д. виїхали на бойове завдання. Дорогою вони зупинилися в селі Смолянинове у своєї знайомої, щоб випити. Через приблизно годину між військовими виник конфлікт, і Сергій А. випустив щодо товариша по службі дві автоматні черги. Олександр Д. отримав проникаюче поранення черевної порожнини та наскрізне поранення лівого плеча", - ідеться в повідомленні.

Наразі Сергій А. затриманий військовою комендатурою.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті